Vestavěné skříně na míru

Pokud hledáte způsob, jak ve svém domově či kanceláři vytvořit více prostoru a pohodlí, jsou vestavěné skříně na míru jedním z nejlepších řešení. Nemusí Vás trápit, že Váš prostor je malý nebo například složitě členitý. Naši experti si díky svým zkušenostem poradí se vším.

Vestavěné skříně na míru již dávno nejsou výsadou bohaté vrstvy společnosti. Staly se běžným doplňkem domácností a kanceláří. Jsou velmi praktické, co se týká úložného prostoru i pořádku. Šetří místo a přehledně organizuje ukládání nejrůznějších věcí, ať už se jedá o šatstvo a modní doplňky, ložní prádlo, sportovní vybavení nebo i hračky ratolestí.

Každý prostor lze využít pro vestavěnou skříň na míru

Přestože je každá místnost jedinečná, dokáží si naši experti poradit s výškou stropu, tvarem i výměrou místnosti. Šikmá střecha, radiátory, lišty a okenní výklenky nejsou rozhodně překážkou. Věstavěná skříň na míru je stavěna podle Vašich přání a požadavků.

Rady obdoborníků jsou nad zlato

Toužíte-li po elegantní vestavěné skříni na míru Vašich představ, náš designer se Vám bude dostatečně věnovat, probere s Vámi i Váš životní styl, navrhne materiál a barvy skříně tak, aby ladil s Vaším inetriérem. Nejprve však musí pečlivě vyměřit prostor, aby mohl zohlednit všechny možnosti řešení, která se nabízejí. V této volbě klade důraz na to, aby vestavěná skříň měla pro Vás co největší přínos, a navrhne optimální řešení, které by mělo dokonale vystihovat Váš osobní životní prostor a přinést Vám radost a maximální spokojenost.

Praha - Východ

ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM A VÝROBA

Panenské Břežany 222
270 90 Praha východ
(+420) 235 510 113
stako@stako.cz
Více ››
Praha 5

PŘEDVÁDĚCÍ STUDIO PRAHA 5

Plzeňská 255/163, Praha 5 - Košíře
(+420) 257 212 414
(+420) 730 519 933
Více ››Praha 7

PŘEDVÁDĚCÍ STUDIO PRAHA 7

Argentinská 6, Praha 7 - Holešovice
(+420) 220 876 807
Více ››


Vyzkoušejte unikátní 3D návrhář vestavěných skříní a sestavte si skříně přesně na míru.

Spustit 3D návrhář skříní

Hledáte vhodný dárek
pro Vaše děti,
rodiče nebo
svatební dar
pro novomanžele?

Vestavěné skříně STAKO - dárkový poukaz

Nový tip: postel Kuba

Dotahy posuvných dveří