1. podklady zákazníka

Jestliže jste se rozhodli vybavit svůj byt, dům či jiné prostory vestavěnými skříněmi nebo jiným úložným nábytkem na míru, rádi bychom Vám dali několik rad, jak postupovat, než se vypravíte do našeho předváděcího studia pro grafický návrh Vaší skříně a cenovou kalkulaci, které pro Vás rádi vytvoříme zcela nezávazně a zdarma. Celý postup jsme pro Vás rozdělili do 4 hlavních kroků.


1. KROK – PODKLADY ZÁKAZNÍKA

4 KROKY K VESTAVĚNÉ SKŘÍNI

Než se vypravíte k nám, je třeba znát to nejdůležitější pro návrh Vaší skříně a to rozměry.
Změřte si prosím prostor určený pro skříň, skříňku, šatnu atd.
Pro vytvoření předběžného grafického návrhu a kalkulace nám dobře poslouží přibližné rozměry prostoru. Abychom Vám mohli zpracovat návrh Vaší skříně potřebujeme znát 3 základní rozměry:

1. výšku (vestavěné skříně na míru se většinou dělají až do stropu, protože nejlépe využijete prostor pro skříň určený. Výška posuvných dveří do skříně je limitována výškou rámu 275cm, vyšší prostory se řeší individuálně - nejčastěji formou nástavců)

2. šířku (celková šířka skříně není nijak limitována, omezeni jsme nosností šatních tyčí a nepodepřených polic, jejichž maximální délku doporučujeme cca 1m).

3. hloubku (na systém námi dodávaných posuvných dveří je min. doporučovaná hloubka skříně 65cm při vybavení skříně klasickou šatní tyčí. Pokud Váš prostor nemá dostatečnou hloubku, najdeme samozřejmě alternativní řešení - výsuvné věšáky, jiné způsoby otevírání atd.)

Je dobré si uvědomit umístění plánované skříně - jedná-li se o skříň do prostoru, do výklenku, do rohu, popř. o přepažení místnosti dělící příčkou…

Pokud máte čas a chuť, zkuste si Vaši skříň navrhnout pomocí našeho 3D návrháře nebo vyplňte náš jednoduchý poptávkový formulář.
Podklady pro zpracování cenové nabídky nám můžete poslat také
e-mailem, faxem, nebo poštou.

DALŠÍ KROK »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...