Rady a tipy pro výběr vestavěné skříně

Svým zákazníkům se snažíme vyjít vždy vstříc, a proto jsme pro Vás připravili sérii článků, kde budeme průběžně zveřejňovat různé rady, tipy a trendy týkající se nejen vestavěných skříní, ale i dalšího nábytku na míru. Pokud máte nějaký dotaz nebo návrh na článek, budeme rádi, když nám napíšete. Odkaz na aktuální články najdete vždy na této stránce. Přejeme inspirující čtení. 

Postel Kuba

Postel Kuba

Představujeme Vám dětskou postel Kuba (200 x 80 cm), která ozdobí pokoj Vašeho dítěte. Postel je opatřena 4 zásuvkami, do kterých můžete uložit cokoliv od hraček až po oblečení. Záleží jen na Vás.
více »
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Pokud hledáte způsob, jak ve svém domově či kanceláři vytvořit více prostoru a pohodlí, jsou vestavěné skříně na míru jedním z nejlepších řešení. Nemusí Vás trápit, že Váš prostor je malý nebo například složitě členitý. Naši experti si díky svým zkušenostem poradí se vším.
více »
4 kroky ke skříni

4 kroky ke skříni

V tomto krátkém seriálu se dozvíte, jak postupovat při výběru nové vestavěné skříně. Pro přehlednost jsme pro Vás připravili postup rozdělený do čtyř základních kroků.
více »
Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně, které se na našem trhu nabízejí za lákavé ceny, často nebývají zárukou dlouholeté kvality. A právě u vybavení do domácnosti či do kanceláře chceme, aby nám vydrželo léta, zkrátka co nejdéle, a aby se pokud možno vůbec neporouchávalo.
více »
Dotahy posuvných dveří

Dotahy posuvných dveří

více »
Porovnání tradiční a vestavěné skříně

Porovnání tradiční a vestavěné skříně

V dalším článku jsme se zaměřili na porovnání vlastností tradičních a vestavěných skříní. Pokud váháte s výběrem typu skříně nebo Vás jen zajímá, jak srovnání dopadlo, čtěte dále.
více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...