Vestavěné skříně na míru

Pokud hledáte způsob, jak ve svém domově či kanceláři vytvořit více prostoru a pohodlí, jsou vestavěné skříně na míru jedním z nejlepších řešení. Nemusí Vás trápit, že Váš prostor je malý nebo například složitě členitý. Naši experti si díky svým zkušenostem poradí se vším.

Vestavěné skříně na míru již dávno nejsou výsadou bohaté vrstvy společnosti. Staly se běžným doplňkem domácností a kanceláří. Jsou velmi praktické, co se týká úložného prostoru i pořádku. Šetří místo a přehledně organizuje ukládání nejrůznějších věcí, ať už se jedá o šatstvo a modní doplňky, ložní prádlo, sportovní vybavení nebo i hračky ratolestí.

Každý prostor lze využít pro vestavěnou skříň na míru

Přestože je každá místnost jedinečná, dokáží si naši experti poradit s výškou stropu, tvarem i výměrou místnosti. Šikmá střecha, radiátory, lišty a okenní výklenky nejsou rozhodně překážkou. Věstavěná skříň na míru je stavěna podle Vašich přání a požadavků.

Rady obdoborníků jsou nad zlato

Toužíte-li po elegantní vestavěné skříni na míru Vašich představ, náš designer se Vám bude dostatečně věnovat, probere s Vámi i Váš životní styl, navrhne materiál a barvy skříně tak, aby ladil s Vaším inetriérem. Nejprve však musí pečlivě vyměřit prostor, aby mohl zohlednit všechny možnosti řešení, která se nabízejí. V této volbě klade důraz na to, aby vestavěná skříň měla pro Vás co největší přínos, a navrhne optimální řešení, které by mělo dokonale vystihovat Váš osobní životní prostor a přinést Vám radost a maximální spokojenost.

Novinky

Praha 5 - mimořádná změna

25.11.2022

Vážení zákazníci, předváděcí studio na Praze 5 bude z provozních a organizačních důvodu v sobotu 26.11. zavřené.

Děkujeme za pochopení, kolektiv STAKO.

více »

Kontakty

Praha 5

Plzeňská 255/163, Praha 5 - Košíře
Tel/fax: 257 212 414
Mobil: 730 519 933
E-mail: stakokosire@stako.cz

 

více »

Praha 7

Argentinská 6, Praha 7 - Holešovice
Tel: 220 876 807
Mobil: 739 317 669
E-mail: stakoholesovice@stako.cz

více »

Centrála a výroba

Panenské Břežany 222, 250 70 Praha východ 
Tel: (+420) 235 510 113
E-mail: stako@stako.cz

více »

Dárkový šek

Hledáte vhodný dárek pro Vaše děti, rodiče nebo svatební dar pro novomanžele?

Udělejte radost svým blízkým dárkem, který opravdu využijí. Dopřejte jim kvalitní nábytek na míru. Vystavíme vám dárkový šek s vámi určenou částkou.

více »

Reference

Recenze vestavěné skříně

02.09.2022

Chtěla bych moc poděkovat za celou realizaci mé zakázky a to už od prvotního kontaktu přes email,…

více »

Pochvala

24.05.2021

Parádní práce na míru od zaměření až po realizaci! Vřele doporučuji :)

více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...