Vestavěné skříně na míru

Naše vestavěné skříně jsou navrženy a vyrobeny podle vašich přesných požadavků. Jsme odborníci na profesionální montáž. Poskytujeme kompletní služby, abychom vám pomohli vytvořit praktická a elegantní úložná řešení na míru.

Proč nábytek na míru STAKO?

  • Rodinná firma, na trhu již od roku 1999
  • Špičkové vestavěné skříně na míru
  • Dvě předváděcí studia na Praze 5 a 7
  • Kompletní servis a osobní přístup
  • Tvorba grafického návrhu a kalkulace zdarma
  • Produkty vysoké kvality a profesionálního zpracování

Typy vestavěných skříní

Knihovny na míru

Knihovny na míru

Knihovna přesně podle vašich představ, která dodá vaší místnosti elegantní vzhled a zároveň bude funkční.

Vestavěné skříně do ložnice

Vestavěné skříně do ložnice

Skříň v ložnici bývá nejvíce využívána ke skladování oblečení, lůžkovin, doplňků a kosmetiky. Aby byl prostor čistý a uklizený, je vhodné vše uschovat do vestavěné skříně.

Obývací pokoj s vestavěnou skříní

Obývací pokoj s vestavěnou skříní

Na jednu stranu by obývací pokoj měl nabízet rodinné pohodlí a na druhou i reprezentativní vzhled. Vestavěná skříň na míru je vhodným řešením pro ty, kteří si potrpí na design interiéru.

Vestavěné skříně do dětského pokoje

Vestavěné skříně do dětského pokoje

Vybavení pokojíčku, by mělo být uzpůsobeno věku dítěte, které v něm přebývá. Vestavěná skříň v dětském pokoji dětem dává prostor, kam si mohou ukládat své oblečení, hračky, knížky a věci do školy.

Vestavěné skříně do zkosených prostor

Vestavěné skříně do zkosených prostor

Chcete účelně využít volné prostory v podkroví, pod schodištěm či v jiných zkosených a jinak atypických místnostech Vašeho bytu či domu? Zvolte vestavěnou skříň na míru.

Šatna na míru

Šatna na míru

Pokud chcete větší prostor na ukládání oblečení a dalších věcí, než nabízí skříň, pořiďte si šatnu na míru. Šatna je možnou alternativou vestavěné skříně.

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěná skříň na míru do předsíně usnadní skladování nezbytností celé rodiny. Je ideálním řešením do malých nebo úzkých prostor v bytě, chodeb, hal i verand.

Vestavěné skříně do pracovny

Vestavěné skříně do pracovny

Jelikož v pracovně budete trávit část dne, její vybavení by mělo mít užitečné i funkční. Měla by působit seriózně, ale zároveň útulně. Ucelený design pracovny zajistí skříně na míru.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...