Vestavěné skříně na míru

Jsme specialisté ve výrobě a montáži vestavěných skříní a dalšího úložného nábytku na míru. Poskytujeme našim zákazníkům kompletní profesionální služby.

Proč nábytek na míru STAKO?

  • Máme dlouholetou tradici a zkušenosti již od roku 1999
  • Poskytneme Vám grafický návrh vestavěné skříně a předběžnou kalkulaci pro Vás vytvoříme zcela nezávazně a ZDARMA
  • V Praze máme dvě pobočky, kde si můžete prohlédnout materiály a při jejich výběru využít pomoc našich specialistů, abyste od nás odcházeli spokojení a s dobrým pocitem, že jste si vybrali správně
  • Nabízíme Vám odborné poradenství, kvalitní výrobu a záruční i pozáruční servis

vestavěné skříně

Ve smluveném termínu dostanete produkt nejvyšší kvality a profesionálního zpracování. Jsme tu navíc neustále pro Vás a rádi Vám poradíme s jakýmkoli dotazem. Nejen, že pro Vás vyrobíme skříň dle Vašich představ, ale nabízíme i osvědčené a u zákazníků oblíbené vestavěné skříně a postele. Vytvořili jsme pro Vás vzorový ceník

Typy vestavěných skříní

Vestavěné skříně do ložnice

Vestavěné skříně do ložnice

Skříň v ložnici bývá nejvíce využívána ke skladování oblečení, lůžkovin, doplňků a kosmetiky. Aby byl prostor čistý a uklizený, je vhodné vše uschovat do vestavěné skříně.

Obývací pokoj s vestavěnou skříní

Obývací pokoj s vestavěnou skříní

Na jednu stranu by obývací pokoj měl nabízet rodinné pohodlí a na druhou i reprezentativní vzhled. Vestavěná skříň na míru je vhodným řešením pro ty, kteří si potrpí na design interiéru.

Vestavěné skříně do dětského pokoje

Vestavěné skříně do dětského pokoje

Vybavení pokojíčku, by mělo být uzpůsobeno věku dítěte, které v něm přebývá. Vestavěná skříň v dětském pokoji dětem dává prostor, kam si mohou ukládat své oblečení, hračky, knížky a věci do školy.

Vestavěné skříně do zkosených prostor

Vestavěné skříně do zkosených prostor

Chcete účelně využít volné prostory v podkroví, pod schodištěm či v jiných zkosených a jinak atypických místnostech Vašeho bytu či domu? Zvolte vestavěnou skříň na míru.

Šatna na míru

Šatna na míru

Pokud chcete větší prostor na ukládání oblečení a dalších věcí, než nabízí skříň, pořiďte si šatnu na míru. Šatna je možnou alternativou vestavěné skříně.

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěná skříň na míru do předsíně usnadní skladování nezbytností celé rodiny. Je ideálním řešením do malých nebo úzkých prostor v bytě, chodeb, hal i verand.

Vestavěné skříně do pracovny

Vestavěné skříně do pracovny

Jelikož v pracovně budete trávit část dne, její vybavení by mělo mít užitečné i funkční. Měla by působit seriózně, ale zároveň útulně. Ucelený design pracovny zajistí skříně na míru.

Novinky

Uzavřená studia

12.01.2021

Vážení zákazníci, 

na základě vládního nařízení jsou od 4.1.2021 předváděcí studia až do odvolání UZAVŘENA. Vaše poptávky budou však nadále vyřizovány. Poptávky, prosím, posílejte prostřednictvím webového 3D návrháře, poptávkového formuláře nebo e-mailem. V případě potřeby můžete rovněž volat na následující mobilní čísla: centrála 604 250 373, studio Plzeňská 730 519 933 a studio Argentinská 739 317 669. Děkujeme Vám za pochopení. 

více »

Kontakty

Praha 5

Plzeňská 255/163, Praha 5 - Košíře
Tel/fax: 257 212 414
Mobil: 730 519 933
E-mail: stakokosire@stako.cz

 

více »

Praha 7

Argentinská 6, Praha 7 - Holešovice
Tel: 220 876 807
Mobil: 739 317 669
E-mail: stakoholesovice@stako.cz

více »

Centrála a výroba

Panenské Břežany 222, 250 70 Praha východ 
Tel: (+420) 235 510 113
E-mail: stako@stako.cz

více »

Dárkový šek

Hledáte vhodný dárek pro Vaše děti, rodiče nebo svatební dar pro novomanžele?

Udělejte radost svým blízkým dárkem, který opravdu využijí. Dopřejte jim kvalitní nábytek na míru. Vystavíme vám dárkový šek s vámi určenou částkou.

více »

Reference

vestavěná skříň

22.01.2021

naprostá spokojenost. profesionální přístup při plánování, dodržení termínu dodávky, kvalitní…

více »

skříně a další

17.07.2020

Musím moc pochválit firmu Stako, jednak technika p. Šimka a i montážní partu Jakuba a Martina,…

více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...