Porovnání tradiční a vestavěné skříně

Proč tradiční skříň nemůže konkurovat vestavěné skříni na míru STAKO?

  • Klasická skříň s pevnými rozměry a daným vnitřním vybavením nikdy nebude vyhovovat jako skříň navržená a vyrobená na míru Vám a Vašim věcem. Rozměrově zcela nezapadne do daného prostoru, čímž Vás připraví přinejmenším o centimetry, které byste mohli využít na uložení dalších věcí.
  • Vnitřní vybavení klasické skříně je - až na výjimky - dané, ale co když potřebujete prostor využít jinak? Je hloupé mít ve skříni šatní tyče, když skládáte košile do komínků a naopak.
  • Výběr materiálů je u sériově vyráběných skříní velmi omezený, ne-li žádný. Proč kupovat dubovou skříň, když máte podlahu v barvě třešně?
  • Kvalita skříní vyráběných ve velkém množství nikdy nebude srovnatelná s individuální zakázkovou prací.

Proč zvolit vestavěnou skříň na míru STAKO oproti klasické šatní skříni?

  • Vestavěná skříň nebo šatna STAKO je navržena a vyrobena na míru určenému prostoru, využije každý milimetr a vytvoří spoustu úložného prostoru
  • Díky správně zvolenému vnitřnímu uspořádání a chytrým doplňkům budete mít prostor pro všechny Vaše věci, pro které potřebujete najít vhodné místo. Budete-li za čas potřebovat skříň od STAKO upravit či doplnit o polici či šatní tyč, nebude to žádný problém, v našem archivu Vaši zakázku dohledáme a Vámi požadované díly ze stejného materiálu vyrobíme.
  • Neomezujeme Vás krátkodobou zárukou, poskytujeme záruku 5 let na celou skříň. Kdykoliv poté k Vám samozřejmě přijedeme naše skříně seřídit či opravit v rámci pozáručního servisu STAKO.
  • Skříň na míru si můžete nechat zhotovit z více než stovky nabízených dekorů. Dopřejte si nábytek přesně podle Vašeho vkusu, představ a samozřejmě i finančních možností, my máme řešení pro každého.
  • Ve STAKO nesázíme na kvantitu, ale na kvalitu. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně - trpělivě vyslechneme, vhodně navrhneme, přesně zaměříme, rychle zpracujeme, kvalitně vyrobíme, precizně namontujeme.

Zvolte skříň, která Vás nebude ničím omezovat. Zvolte svobodu při rozhodování, kam co uložíte nebo jaké barvy se Vám právě líbí. Zvolte skříň na míru STAKO.

Novinky

Praha 5 - mimořádná změna

25.11.2022

Vážení zákazníci, předváděcí studio na Praze 5 bude z provozních a organizačních důvodu v sobotu 26.11. zavřené.

Děkujeme za pochopení, kolektiv STAKO.

více »

Kontakty

Praha 5

Plzeňská 255/163, Praha 5 - Košíře
Tel/fax: 257 212 414
Mobil: 730 519 933
E-mail: stakokosire@stako.cz

 

více »

Praha 7

Argentinská 6, Praha 7 - Holešovice
Tel: 220 876 807
Mobil: 739 317 669
E-mail: stakoholesovice@stako.cz

více »

Centrála a výroba

Panenské Břežany 222, 250 70 Praha východ 
Tel: (+420) 235 510 113
E-mail: stako@stako.cz

více »

Dárkový šek

Hledáte vhodný dárek pro Vaše děti, rodiče nebo svatební dar pro novomanžele?

Udělejte radost svým blízkým dárkem, který opravdu využijí. Dopřejte jim kvalitní nábytek na míru. Vystavíme vám dárkový šek s vámi určenou částkou.

více »

Reference

Recenze vestavěné skříně

02.09.2022

Chtěla bych moc poděkovat za celou realizaci mé zakázky a to už od prvotního kontaktu přes email,…

více »

Pochvala

24.05.2021

Parádní práce na míru od zaměření až po realizaci! Vřele doporučuji :)

více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...