Recenze na vestavěné skříně STAKO

Jelikož je naším cílem neustálé zkvalitňování služeb, rozhodli jsme se dát vám – našim zákazníkům - prostor pro Vaše vyjádření se spokojeností, popř. nespokojeností s našimi službami. Vaše pochvala nás bude těšit, ale i kritika je pro nás přínosem a správnou cestou pro zlepšování našich služeb.
Pokud jste byli s naší firmou spokojeni, budeme rádi za pochvalu a doporučení Vašim přátelům a známým.

Vaše reference

Prosíme zákazníky/návštěvníky našich webových stránek, aby nevkládali urážlivé a vulgární příspěvky ani odkazy na konkurenci, vyhrazujeme si právo tyto příspěvky obsahující neslušné výrazy, komerční odkazy nebo jinou reklamu smazat.

vestvěné skříně - záloha Jarmila Míčová | 17.07.2010

Zaujala mě vaše nabídka vest.skříní.Ale pokud bych se rozhodla pro její realizaci,mám obavy,že požadujete50% zálohy¨.Toho já se obávám,protože jsem zálohu již jednou na nábytek dávala a nábytek nemám dodnes,jen štos papírů od soudu a k tomu musím platit exekutora,protože s dlužníka není schopen exekutor peníze dostat.To je to co mě zrazuje od takovýchto zakázek.Prostě jsem už moc opatrná.Je záloha opravdu nutná?Po mých informdacích prý NE.Děkuji Jarmilja M.

Stako | 20.07.2010

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Záloha ve výši 50% z ceny zakázky je u naší firmy standardní smluvní podmínkou (a vím, že u devadesátiprocentní většiny výrobců a prodejců taktéž). Vím, že to není informace, kterou jste chtěla slyšet, ale bohužel i my máme několik ne příliš dobrých zkušeností, ze kterých jsme se v minulosti poučili a složení 50% zálohy při podepsání smlouvy je u naší firmy podmínkou pro zahájení výroby objednaného nábytku na míru. Jistě chápete, že důvěra musí být z oboustranná. Zkuste se poptat po referencích z Vašeho okolí, na jejich základě je snadnější a bezpečnější rozhodnout se pro konkrétní firmu, které Vaše peníze svěříte, na našich www stránkách najdete v sekci Jak vybírat dodavatele vestavěné skříně několik dobrých a užitečných rad.


Bezpecnostni folie na zrcadlo Milan Říha | 30.06.2010

Dobry den, asi v roce 2007 jsme si od vasi firmy nechali namontovat 2 vestavene skrine se zrcadli. Nyni mame rocniho syna, ktery neustale leze po zemi. Mame obavu, aby nerozbil a neporanil se o zrcadlo. Existuje nejaka zpevnovaci folie, ktera by se nalepila zezadu na zrcadlo a chranila tak vice zrcadlo pred rozbitim?

Stako | 03.07.2010

Dobrý den, pokud máte skříně od nás, je již tato bezpečnostní fólie na zrcadle ze zadní strany nalepena (jedná se o černou fólii, která při rozbití zrcadla zabrání jeho vysypání a zranění, popř. škodám). Tuto fólii lepíme na všechny námi vyráběné zrcadlové dveře standardně, nemusíte se tedy bát.


Dětský pokoj Viktorie K. | 18.06.2010

Dobrý den, mám dotaz, zda by jste mi mohli vyrobit i přebalovací pult na míru a dětskou komodu ? Děkuji za odpověď.

Stako | 18.06.2010

Dobrý den, samozřejmě, že ano. Zařízení dětských pokojů na míru patří mezi časté požadavky našich zákazníků - od přebalovacích pultů až po psací stoly pro školáky. Doporučujeme Vám navštívit některé z našich předváděcích studií (viz Kontakty) a vzít s sebou rozměry plánovaného nábytku (výška, šířka, hloubka). Máte-li určitou představu popř. obrázek, jak by měla komoda a pult vypadat, vezměte jej také. Ve studiu Vám náš zkušený personál pomůže s návrhem, ukáže nabídku materiálů a zcela nezávazně a zdarma zpracuje cenovou nabídku.


Dotaz Jitka Č. | 12.05.2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou máte dodací lhůtu na vestavěnou skříň?

Stako | 12.05.2010

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dodací lhůta je v současné době 10-15 pracovních dnů od zaměření. Vše záleží také na výběru materiálů - např. u bambusů nebo žaluziových výplní se dodací lhůta prodlužuje až na 20 pracovních dnů.


1 - 10   |   11 - 20   |   21 - 30   |   31 - 40   |   41 - 50   |   51 - 60   |   61 - 70

Kontakty

Praha 5

Plzeňská 255/163, Praha 5 - Košíře
Tel/fax: 257 212 414
Mobil: 730 519 933
E-mail: stakokosire@stako.cz

 

více »

Praha 7

Argentinská 6, Praha 7 - Holešovice
Tel: 220 876 807
Mobil: 739 317 669
E-mail: stakoholesovice@stako.cz

více »

Centrála a výroba

Panenské Břežany 222, 250 70 Praha východ 
Tel: (+420) 235 510 113
E-mail: stako@stako.cz

více »

Dárkový šek

Hledáte vhodný dárek pro Vaše děti, rodiče nebo svatební dar pro novomanžele?

Udělejte radost svým blízkým dárkem, který opravdu využijí. Dopřejte jim kvalitní nábytek na míru. Vystavíme vám dárkový šek s vámi určenou částkou.

více »

Reference

Doporučuji

24.10.2018

Velká spokojenost s prací firmy Stako. Máme od nich vest. skříň v ložnici již 14 let. Takže, když…

více »

Vestavěné skříně

18.06.2018

Dobrý den, s přítelkyni jsme dostali doporučení na vestavěné skříně od firmy STAKO. Po úspěšné…

více »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...