Recenze na vestavěné skříně STAKO

Jelikož je naším cílem neustálé zkvalitňování služeb, rozhodli jsme se dát vám – našim zákazníkům - prostor pro Vaše vyjádření se spokojeností, popř. nespokojeností s našimi službami. Vaše pochvala nás bude těšit, ale i kritika je pro nás přínosem a správnou cestou pro zlepšování našich služeb.
Pokud jste byli s naší firmou spokojeni, budeme rádi za pochvalu a doporučení Vašim přátelům a známým.

Vaše reference

Prosíme zákazníky/návštěvníky našich webových stránek, aby nevkládali urážlivé a vulgární příspěvky ani odkazy na konkurenci, vyhrazujeme si právo tyto příspěvky obsahující neslušné výrazy, komerční odkazy nebo jinou reklamu smazat.

knihovna Filip Franek | 13.11.2010

Dobry den, Mame od vas dve vestavene skrine. Muzeme jsi u vas objednat knihovnu a botnik? Dekuji, Filip Franek

Stako | 16.11.2010

Dobrý den, samozřejmě, že ANO. Kontaktujte prosím některé z našich předváděcích studií, abychom se domluvili na dalším postupu. Hezký den přeje kolektiv STAKO


vyjádření o spokojenosti Nikola Marková | 12.11.2010

Dobrý den, dnes mi Vaše ,, montážní nparta" montovala vestavěné skříně a moc se mi líbí:) Musím pochválit i celou spolupráci s Vámi, vše proběhlo dle dlomluvy a v pořádku, Vaši pracovníci jsou velmi příjemní a vstřícní. Děkuji a vřele dopotučuji ostatním.

Stako | 16.11.2010

Dobrý den paní Marková, Vaše ohodnocení naší práce nás potěšilo a děkujeme Vám, že jste si našla čas přispět pochvalou do našeho fóra. S pozdravem kolektiv STAKO


Spokojenost s odvedenou praci Pavel Jirout | 25.10.2010

Rad bych touto cestou podekoval dvoum panum technikum co u nas staveli knihovni skrin. Prace byla odvedena perfektne, rychle s velmi profesionalnim pristupem. Jeste jednou dekuji a preji firme Stako hodne uspechu.

Stako | 05.11.2010

Dobrý den pane Jiroute, děkujeme Vám za pochvalu, které si velmi ceníme a která celý kolektiv STAKO vždy potěší. Jsme rádi, že se Vám spolupráce s námi líbila a i my Vám přejeme hodně úspěchů - pracovních i osobních.


Obývací stěna na míru Zbyněk P. | 23.09.2010

Umíte vyrobit obývací stěnu na míru? Jednalo by se o spodní skříňky se šuplíky, horní skříňky s policemi a prosklenými dvířky v hliníkovém rámu (kuchyňském) s maximální výškou 160 cm. Dále bych se chtěl zeptat, zda-li používáte pro výrobu nábytku na míru kromě standardního lamina 18mm také lamino o síle 25, resp. 36 mm? Děkuji.

Stako | 05.10.2010

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nábytek do obývacích pokojů vyrábíme samozřejmě také, ale protože jsme specialisté na skříně, nemáme v nabídce kuchyňská dvířka (různé typy hliníkových rámečků, popř. jiné kuchyňské "vychytávky"). Na výrobu nábytku používáme kromě desek o tl. 18mm také desky tl. 36mm. Doporučujeme kontaktovat některé z našich předváděcích studií a zkonzultovat přímo s naším pracovníkem možnost výroby Vámi požadované nábytkové sestavy.


Pochvala Lenka Petrašová | 02.09.2010

Dobrý den,touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za bezchybně provedenou práci od začátku do konce. Jste první firma, kde vše proběhlo v termínu, bez problémů, s nejlepší cenovou nabídkou a ještě s kladným přístupem k zákazníkovi. To se opravdu dnes málokde vidí. Přeji mnoho spokojených zákazníků.Hezký den L.P.

Stako | 02.09.2010

Dobrý den, my děkujeme Vám - za pochvalu, která vždy potěší. Jsme rádi, že jste byla s naší firmou spokojena a budeme se někdy v budoucnu těšit na případnou další spolupráci. kolektiv STAKO


Skříň na splátky A. Částek | 26.08.2010

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na možnost splátkového prodeje skříní od vaší firmy,jakým způsobem to funguje a jaké je tam navýšení? Naši sousedé mají od Vás skříně a jsou moc spokojení, tak bychom také rádi využili Vašich služeb. Děkuji.

Stako | 26.08.2010

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Splátkový prodej skříní samozřejmě také nabízíme, využíváme společnost GE MONEY MULTISERVIS. Splátkové varianty včetně navýšení Vám zpracujeme v našich studiích v rámci návrhu skříně a předběžné kalkulace zdarma. Samotná žádost o splátkový prodej a jeho schválení probíhá také v našem studiu a potřebujete k němu: občanství ČR, věk nad 18let, platný občanský průkaz, druhý doklad (ŘP, cestovní pas), trvalá adresa na území v ČR, trvalý zdroj příjmů (zaměstnanecký poměr, podnikatelský příjem, důchod) a pevnou telefonní linku do zaměstnání (důchodci uvádějí telefon domů, podnikatelé mohou doložit mobilní telefon s měsíčním paušálem). Doufáme, že Vám tyto informace pomohly a budeme se na Vás těšit v některém z našich předváděcích studií.


Dotaz Číž Lubomír | 20.08.2010

Dobrý den, chci se zeptat jaká je maxmální délka dveří u vestavěné skříně .Máme otvor 526x255x55 cm a chci pouze dvoje dveře , dá se to tak udělat? děkuji za odpověd

Stako | 26.08.2010

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Litujeme, ale nedá. Maximální šíře posuvných dveří je limitována horizontálním rámem, který je dlouhý 180cm a také váhou dveří, která by neměla překročit 40kg. U nestandardně širokých dveří záleží vždy na posouzení realizačního technika, zda lze dveře v dané šíři do skříně dodat (je nutno zohlednit více aspektů včetně daného prostoru pro manipulaci s takto širokými dveřními křídly).


pochvala Barbora | 13.08.2010

Dobrý den, nechala jsem si od Vás asi před půl rokem vyrobit vestavěnou skříň a špajz a jsem nadmíru spokojená, nejen dodací lhůtou, přístupem a pohodovými montéry, ale hlavně cenou. Díky moc.

Stako | 24.08.2010

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu a pozitivní příspěvek do našeho fóra. Jsme rádi, že jste byla s naší firmou spokojená a budeme se těšit někdy v budoucnu na další případnou spolupráci. S pozdravem kolektiv STAKO


osvětlení Petr | 02.08.2010

Dobrý den, dělá Vaše firma teké osvětlení skříní? Myslím tím třeba nějaký systém, který při otevření dveří skříně sepne uvnitř instalované světlo? Děkuji za odpověď

Stako | 24.08.2010

Dobrý den, naše firma bohužel speciální osvětlení do skříní v nabídce nemá. Osvětlit celý prostor skříně je poněkud problematické, jelikož osvětlení umístěné v horní části osvítí pouze malou část, protože police pod sebou stíní. Tento typ osvětlení je tedy prakticky neúčinný. Dalším řešením je osvětlení zadní stěny, ale tento způsob je technicky a finančně velmi nákladný a navíc by byla potřebná daleko větší hloubka určená pro vestavěnou skříň. Navíc je diskutabilní, do jaké míry by toto osvětlení prosvítilo skříň přes naplněné police. Nejlepším řešením (jak ukázala praxe) je použití kvalitního stropního osvětlení umístěného dále od skříně, čímž se osvítí celá čelní plocha skříně. Toto je podle nás nejlepší řešení jak nejlépe osvítit celý interiér skříně. Nicméně pokud znáte nějaký konkrétní systém, který se Vám líbí a bude technicky řešitelný, jsme připraveni Vám toto osvětlení do skříně zabudovat.


vestvěné skříně - záloha Jarmila Míčová | 17.07.2010

Zaujala mě vaše nabídka vest.skříní.Ale pokud bych se rozhodla pro její realizaci,mám obavy,že požadujete50% zálohy¨.Toho já se obávám,protože jsem zálohu již jednou na nábytek dávala a nábytek nemám dodnes,jen štos papírů od soudu a k tomu musím platit exekutora,protože s dlužníka není schopen exekutor peníze dostat.To je to co mě zrazuje od takovýchto zakázek.Prostě jsem už moc opatrná.Je záloha opravdu nutná?Po mých informdacích prý NE.Děkuji Jarmilja M.

Stako | 20.07.2010

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Záloha ve výši 50% z ceny zakázky je u naší firmy standardní smluvní podmínkou (a vím, že u devadesátiprocentní většiny výrobců a prodejců taktéž). Vím, že to není informace, kterou jste chtěla slyšet, ale bohužel i my máme několik ne příliš dobrých zkušeností, ze kterých jsme se v minulosti poučili a složení 50% zálohy při podepsání smlouvy je u naší firmy podmínkou pro zahájení výroby objednaného nábytku na míru. Jistě chápete, že důvěra musí být z oboustranná. Zkuste se poptat po referencích z Vašeho okolí, na jejich základě je snadnější a bezpečnější rozhodnout se pro konkrétní firmu, které Vaše peníze svěříte, na našich www stránkách najdete v sekci Jak vybírat dodavatele vestavěné skříně několik dobrých a užitečných rad.


1 - 10   |   11 - 20   |   21 - 30   |   31 - 40   |   41 - 50   |   51 - 60   |   61 - 70   |   71 - 80

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...